top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Адміністрація інтернет-магазину "bantatelier.com" приділяє велику увагу захисту особистих даних своїх Користувачів. Ви можете переглядати товари та інші сторінки нашого Сайту, не розголошуючи свої особисті дані. Проте, для забезпечення послуг, пов'язаних із покупкою товарів, ми повинні отримати ваші контактні дані. Прошу вас ознайомитися з наведеною нижче інформацією, звертаючи увагу, що умови Політики конфіденційності можуть періодично змінюватися.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Ця Політика конфіденційності розроблена відповідно до законодавства України, зокрема     Закону України "Про захист персональних даних". Вона визначає порядок отримання, збору, обробки, зберігання та захисту персональних даних Користувачів Сайту "bantatelier.com".

1.2. Політика конфіденційності відноситься до всієї інформації, яку ми отримуємо про вас під час використання Сайту.

1.3. У тексті політики детально описано, які дані можуть бути зібрані, як вони використовуються та захищаються.

1.4. Використання Сайту для замовлення товару означає вашу згоду із цією Політикою конфіденційності.

 1.5. Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до Сайту "bantatelier.com". Ми не несемо відповідальність за сайти третіх осіб, на які ви можете перейти через посилання на нашому Сайті.

1.6. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональних даних, наданих Користувачем.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

2.1. Ця Політика конфіденційності визначає зобов'язання адміністрації щодо забезпечення конфіденційності персональних даних, які Користувач надає при реєстрації на Сайті чи при оформленні замовлення.

2.2. Персональні дані, які можуть бути оброблені за цією Політикою, включають прізвище, ім'я,      контактний телефон, адресу електронної пошти та адресу доставки товару.

2.3. Реєстраційна форма чітко вказує, яка інформація обов'язкова для заповнення, а яка - необов'язкова.

3. МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

3.1. Персональні дані Користувача адміністрація Сайту інтернет-магазину може використовувати з метою:

3.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на Сайті інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з інтернет-магазином.

3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.

3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень,              запитів, що стосуються використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка                запитів і заявок від Користувача.

3.1.4. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

3.1.5. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на              створення облікового запису.

3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту інтернет-магазину про стан замовлення.

3.1.7. Обробки і отримання платежів від Користувача.

3.1.8. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні              проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

3.1.9. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень щодо асортименту товару, спеціальних            пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені інтернет-                магазину або від імені партнерів інтернет-магазину.

4. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

4.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну,будьяким законним способом, в тому числі, в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

4.2. Користувач погоджується з тим, що адміністрація Сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину, включаючи доставку товару.

4.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

4.4. При втраті або розголошення персональних даних адміністрація Сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.5. Адміністрація Сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

4.6. Адміністрація Сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

5. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

5.1. Користувач зобов'язаний:

5.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом інтернет-магазину.

5.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

5.2. Адміністрація Сайту зобов'язана:

5.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, визначених цією Політикою конфіденційності.

5.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком випадків, визначених цією Політикою конфіденційності та                      діючим законодавством України.

5.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

5.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

6. ДОДАТКОВІ УМОВИ

6.1. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в Політику конфіденційності без згоди Користувача, у тому числі, при зміні вимог законодавства України.

6.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

6.3. Всі пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти на bantatelier.ua@gmail.com

bottom of page